Уважаемые учителя!

Уважаемые учителя!

Прийміть ширі привітання з нагоди професійного свята - Дня Вчителя!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр вимагає не відкладати місцеві вибори
2010-02-19 12:31:00

Єдиний Центр вимагає не відкладати місцеві вибори

16 лютого Верховна рада України скасувала свою постанову "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів в 2010 році", відповідно до якого місцеві вибори планувалося провести 30 травня 2010 року. Нова дата виборів у місцеві ради поки не призначена.

Як вважає Сергій Пастушок, керівник Секретаріату КРО Єдиного Центру, таке рішення виявилося на руку і більшості кримських депутатів, строк повноважень яких закінчується навесні цього року. Вони пішли прикладу нардепів навіть у мотивуванні своїх дій: не визначаємося поки з датою виборів, тому що їх фінансування ще не підтримала українська влада.  Вибори в парламент автономії, які передбачалося призначити на травень, перенесені на невизначену дату. Відповідальність за зрив виборів парламентарії переклали на старших колег у Верховній Раді України.

 

" Кримська республіканська організація Єдиного Центру вважає, що парламенту необхідно якомога швидше  назвати дату місцевих виборів. Народні обранці повинні змінити виборчу систему, затвердивши відкриті списки, і провести місцеві вибори в певним законом термін", - підкреслив керівник секретаріату КРО Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"